Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago
| Wi-Fi | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Klimatyzacja |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago de Chile oferuje Wi-Fi i znajduje się około 10 min piechotą od stacji metra Barrancas.
Dom wakacyjny leży w dzielnicy Pudahuel, a Narodowe Muzeum Historii Naturalnej leży w prawie 7 km. Willa w Santiago de Chile zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Votive Temple of Maipú, w prawie 8 km. Muzeum Pamięci i Praw Człowieka znajduje się w prawie 9 km od obiektu.
Goście mogą podziwiać widok na ogród. W willi znajduje się łazienka z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem. Dla wygody gości dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.
Obiekt jest wyposażony w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia do samodzielnego przygotowywania posiłków w w jadalni. Restauacja otai sushi, w której serwowane są specjały kuchni japońskiej, leży w odległości 16 min spacerem. Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago jest usytuowana w pobliżu od dworca autobusowego El Salitre / General Oscar Bonilla.
- Lotniska
- Lotnisko Arturo Merino Benitez11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona
- Czujniki dymu
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Ogrzewanie
- Kącik dzienny
- Patio
- Taras
- Stół
- Prasowanie
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago od lotniska Arturo Merino Benitez?
Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago znajduje się 15 min jazdy od lotniska Arturo Merino Benitez. - ❓
Czy Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago akceptuje zwierzęta?
Nie, Casa Giovanna Equipada Estacionamiento Propio En Santiago nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Jaki widok czeka na nas z okien willi?
Goście willi mogą podziwiać widoki na ogród.